Świetlówka jest znana

Kiedy przyjrzymy się oświetleniu jakie przeważa w naszych szkołach, lub różnego rodzaju instytucjach, to przekonamy się, że na ogół jest to świetlówka, która jest wstanie oświetlić stosunkowo dużą powierzchnię, bardzo jasnym światłem.

Dodatkowo jest ona bardzo wytrzymała i naprawdę potrzeba wielu miesięcy pracy non stop, aby się przepaliła, co sprawia, że jest idealna do zamontowania w miejscach, gdzie światło jest potrzebne przez bardzo długi czas. A dzięki temu, że może być ona długa, jak i krótka to można ją zamontować dosłownie w każdym miejscu, bo wszędzie się zmieści i wszystko oświetli idealnie, nie za dużo ani nie za mało.

Z pewnością może z nią konkurować neonówka, która przede wszystkim montowana jest na różnych szyldach i neonówkach, które zazwyczaj możemy spotkać nad różnymi sklepami i kinami. Dzięki temu, że może występować w różnych kolorach możemy ją odpowiednio dobrać do charakteru naszego biznesu, dzięki czemu jeszcze dodatkowo zwrócimy na siebie uwagę potencjalnych klientów. Nie mniej obecnie bardzo dużą rolę na rynku oświetlenia odgrywa reflektor punktowy, który jest bardzo jasny i jednocześnie dokładny.

Z pewnością warto w tym wszystkim zaznaczyć, że są to reflektory, które przede wszystkim wykorzystują żarówki ledowe, które są o wiele bardziej wytrzymałe, a dodatkowo jeszcze nie nagrzewają się, więc nie ma obawy, że oparzymy się latarką, która właśnie wykorzystuje tego typu system oświetleniowy. Warto wiedzieć, że poza latarkami jest on również stosowany w reflektorach samochodowych.

Tags: , ,